English Deutsch French Spain Italian Polish Česky Russian Arabic Chinese

.TR Zprávy

.TR Katalogy

Pokud se orientujete v oblasti turismu, již jste si pravděpodobně všimli, že marketing pouze v jednom jazyce značně limituje možnost Vaší expanze na nový trh. Dokonce i Angličtina, která je oficiálním jazykem států na pěti různých kontinentech, Vás daleko nedostane, i když se bere jako takový "universální jazyk". Tourism Review Vám tímto nabízí možnost podpory Vašeho businessu až v 10 jazycích, čímž pomůžeme jeho rozvoji!

Představte si dosah Vaší společnosti/organizace/destinace, pokud máte k dispozici marketing v Angličtině, Španělštině, Francouzštině, Němčině, Čínštině, Ruštině, Arabštině a Hebrejštině! Těchto deset jazyků se objevu téměř na každém velkém světovém trhu s turismem!

Realitou je, že sofistikovaný cestovatel shání cestovatelské zkušenosti, které mu udělají radost a které mu umožní zažít určitou míru relaxace.  Marketing v jejich rodilém jazyce je v tomto případě velmi důležitý. Představte si, jak byste se cítili Vy, kdybyste nedokázali porozumět informaci ohledně Vaší (například) destinace. Neměli byste takovou chuť navštívit místní lokál.

S naší několika jazyčnou podporou dokážete dosáhnout na potencionální zákazníky, kteří jsou přitahování k úrovni Vaší lingvistické rozmanitosti, čímž si zvýšíte Vaše dlouhodobé zisky. Kontaktujte marketingový tým společnosti Tourism Review a začněte pracovat na Vaší několika jazyčné kampani ještě dnes!


TwitterFacebook

Desktop Version

Copyright © 2017 Tourism-review.com. All rights reserved.