English Deutsch French Spain Italian Polish Česky Russian Arabic Chinese

.TR Zprávy

.TR Katalogy

Tourim Review je novinkový portál, který má za cíl poskytovat informace v mnoha jazycích. Poskytuje informace hlavně o cestování a turismu. Náš mnohojazyčný tým denně informuje tisíce lidí o nejnovějších trendech v oblasti turismu.

Tourism Review začal jakožto online novinová služba, která měla za cíl poskytovat informace ohledně cestovního ruchu. Dnes již Tourism Review reprezentuje široká škála národních edicí v mnohých jazycích a mnohých zemích. Náš tým profesionálů vám také poskytuje nejčerstvější informace ohledně marketingových nástrojů a dalších pomůcek, mezi které patří i například:

Naším hlavním cílem je zvýšit hodnotu turismu tak, že vám, uživatelům, budeme poskytovat ty nejčerstvější články a zprávy. Také vám budeme poskytovat inspirační marketingové kampaně. Poskytujeme velké množství zábavných a vzdělávacích služeb, nabídek a tipů, které vzdělávají naše uživatele. Poskytujeme informace o destinacích, soutěžích, nabídkách a také detaily o národních turistických sektorech.

Radíme vám, abyste se přihlásili k odběru publikací, které vás zajímají ve vámi zvoleném jazyce. Tímto krokem zajistíte, že se k vám dostanou ty nejčerstvější informace ohledně globálního trhu v oblasti turismu. Čtenáři Tourist Review by nám mohli pomoci tím, že nám zašlou zpětnou vazbu ve formě kontaktního formuláře. Všechny vaše tipy a návrhy si u nás najdou místo.


TwitterFacebook

Desktop Version

Copyright © 2017 Tourism-review.com. All rights reserved.